ittp
pl eng
Technologie poligraficzne

ITTP SA jest firmą powstałą na bazie doświadczeń Instytutu Transferu Technologii Poligraficznych (ITTP), działającego na rynku maszyn post-press w Polsce od 1999 roku.

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi producentami maszyn i materiałów poligraficznych oraz doświadczenie zdobyte w trakcie projektów wdrożeniowych na rynku polskim pozwoliły nam na rozwój działalności w zakresie badań i rozwoju oraz transferu technologii poligraficznych. Działalność badawczo-rozwojowa ITTP realizowana jest poprzez stwarzanie Klientom możliwości pozyskania unikalnych rozwiązań technologicznych, które z jednej strony pozwalają na dokładne dostosowanie parku maszynowego do niestandardowych potrzeb, a z drugiej strony stanowią przewagę konkurencyjną na trudnym rynku poligraficznym.

Śledząc dynamicznie zmieniający się rynek brany poligraficznej i nowe trendy, nasza oferta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby produkcyjne polskich drukarzy. 15 lat w branży, ponad 200 instalacji z zakresu różnych technologii powoduje, iż jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku. Naszą główną działalnością jest sprzedaż nowych maszyn poligraficznych do post-pressu. Nasi partnerzy to firmy doskonale znane na całym świecie, będące liderami w swoim segmencie.

W zakładce TECHNOLOGIE POLIGRAFICZNE przedstawiamy wybranych dostawców maszyn oferowanych przez nas na Polskim rynku.

nasi partnerzy
Pobierz program PitScan 2015