ittp
pl eng
Aktualności

Komunikat Zarządu ITTP SA

Plan połączenia spółek przez przejęcie. (pdf)Technologie poligraficzne

ITTP SA jest firmą powstałą na bazie doświadczeń Instytutu Transferu Technologii Poligraficznych (ITTP), działającego na rynku maszyn post-press w Polsce od 1999 roku.

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi producentami maszyn i materiałów poligraficznych oraz doświadczenie zdobyte w trakcie projektów wdrożeniowych na rynku polskim pozwoliły nam na rozwój działalności w zakresie badań i rozwoju oraz transferu technologii poligraficznych. Działalność badawczo-rozwojowa ITTP realizowana jest poprzez stwarzanie Klientom możliwości pozyskania unikalnych rozwiązań technologicznych, które z jednej strony pozwalają na dokładne dostosowanie parku maszynowego do niestandardowych potrzeb, a z drugiej strony stanowią przewagę konkurencyjną na trudnym rynku poligraficznym.

Śledząc dynamicznie zmieniający się rynek brany poligraficznej i nowe trendy, nasza oferta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby produkcyjne polskich drukarzy. 15 lat w branży, ponad 200 instalacji z zakresu różnych technologii powoduje, iż jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku. Naszą główną działalnością jest sprzedaż nowych maszyn poligraficznych do post-pressu. Nasi partnerzy to firmy doskonale znane na całym świecie, będące liderami w swoim segmencie.

W zakładce TECHNOLOGIE POLIGRAFICZNE przedstawiamy wybranych dostawców maszyn oferowanych przez nas na Polskim rynku.

nasi partnerzy
Pobierz program PitScan 2015